FİRMAMIZ KENDİ SEKTÖRÜNDE 21 YILLIK DENEYİMLE TERAZİ ,BASKÜL ,SATIŞ OTOMASYON KALİPRASYON VE SERVİS HİZMETİ VERMEKTEDİR.CAS, DİKOMSAN, DESİS, DENSİ, HANA, HİSAR, TEM

0224 220 33 38

Ürün Arama

Bursa ‘da 25 yıl önce başlayan faaliyetlerimize Burter Elektronik Gıda İnşaat Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam ettirmekteyiz. Tartım sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek her türlü ürün, çözüm ve eğitim sağlamaktayız. BURTER olarak farklı marka ve ekipmanları bünyesinde bulundurarak tartım cihazına ihtiyaç duyan müşterilerimize gerek satış öncesinde uzman kadrosu ile müşterinin ihtiyaçlarına en uygun sistem ve ürünün tespiti, gerekse satış sonrasında verilen teknik destek ve eğitim hizmetleri ile müşterilere kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz içerisinde müşterilerimize uygun olan ürünün verilmesinden sonra periyodik olarak teknik destek verilmekte , otomasyon ve kalibrasyon işlemleri uzman ekibimiz ile gerçekleştirilmekte ve bütün bunların yanında müşteri taleplerine göre özel uygulamalı imalatlar gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda 1 gr’dan 100 tona kadar imalatlar firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Firmamız tartım sektörünün öncü kuruluşları ile yapmış olduğu bayilik anlaşmaları ile kaliteli ürünleri kaliteli bir hizmet çerçevesinde vermeyi prensip haline getirerek müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve şu zamana kadar yapmış olduğu çalışmalarla da BURTER Terazi Bursa’da ayrıcalıklı ve işini takip eden müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmiş bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Gazcılar Cad. No:34:/A Osmangazi/Bursa

Telefon: (0224) 220 33 38

Gsm: (0533) 247 88 03

Faks: (0224) 220 33 73

E-posta: burter@burter.com.tr

Web: www.burter.com.tr